У 2020 році, як і в попередні, на ринку обладнання для систем безпеки присутня безліч брендів. У число лідерів незмінно входять дві компанії, виробники зі світовим ім'ям: Дахуа і Хіквізіон. Їх продукція широко поширена і в нашій країні, що викликає природне запитання: «Яка ж з фірм краще?» Розумно буде помітити на цей рахунок, що краще може бути тільки те, що максимально точно відповідає перевагам клієнта і цілі покупки в кожному конкретному випадку.

Чим відрізняється обладнання торгових марок

Зручна експлуатація, стильний мінімалізм - це те, що об'єднує високотехнологічні продукти конкуруючих підприємств, а ось у функціональному аспекті існують відмінності. Так наприклад:

  • аналогові відеокамери Hikvision з технологією HD-TVI забезпечують зображення з високою роздільною здатністю безпосередньо з матриці без шуму і викревлення кольору, що задовольняє значну частину споживачів. Dahua також випускають подібні відеомодуля, але в стандарті HDCVI, де ті ж параметри досягаються, завдяки ліцензованим чіпам, що передає сигнал по коаксіальному кабелю без стиснення;
  • відеореєстратори обидві компанії пропонують покупцям в трьох виконаннях: аналогового типу, «цифру» і гібриди, що поєднують в собі обидва попередні варіанти. І ті, і інші, випускають недорогі моделі на 4 канали, а також можна придбати і девайси, розраховані на підключення 32-х камер стеження, які задовольняють вимогам великих об'єктів. Але розробникам Дахуа вдалося обійти конкурентів, створивши моделі з подвійним потоком передачі даних, що забезпечує чітке зображення від віддалених камер в контурі з низькою пропускною здатністю.

При загальному ж погляді на продукцію обох брендів, можна відзначити, що обладнання Dahua в більшості випадків відрізняється сумісністю з мережевими модулями інших виробників, а Hikvision воліє відокремлені системи.