Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Добавьте товары в желания
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 09:00–15:00

Нд: вихідний день

0
Мій кошик

Клавіатури

Зараз безпеку будь-якого приміщення гарантує надійна охоронна система. Але максимально ефективна робота може бути у разі забезпечення комфортного керування сигналізацією. Для цього існують спеціальні клавіатури. Їх можна придбати в інтернет-магазині Look House. Їхня вартість буде низькою та підійде для будь-якого гаманця. 

В залежності від принципу роботи, їх можна розділити на два різновиди:

  • прості;

  • складні.

Елементарні пристрої призначені для взаємодії з центральним блоком через спеціальне світлодіодне обладнання. Проста клавіатура дозволяє отримати доступ до базової інформації. Більш складні та дорогі моделі оснащені кнопками з підсвіткою та рідкокристалічним дисплеєм, через який відбувається комунікацію з модулем управління. Можливостей для керування налаштуваннями з’являється набагато більше, а користування сигналізацією стає простішим та комфортнішим.

Ще одна класифікація стосується будови клавіатури:

  • з кнопками;

  • сенсорні.

Бюджетні пристрої мають кнопкову панель керування. Більш дорогі моделі оснащені сенсорними панелями. 

Зручність у користуванні сучасними клавіатурами для охоронних систем

Без використання клавіатури керування охоронною сигналізацією стає вкрай складним, а іноді — неможливим. Найбільше поширення отримали бездротові моделі. Їхня головна перевага — можливість дистанційного керування системою безпеки. Так, з допомогою такої клавіатури можна швидко виставити необхідні для роботи налаштування. 

Активація панелі управління відбувається після введення паролю. Стороння особа не може отримати доступ до клавіатури для зміни налаштувань охоронної системи шляхом підбору коду доступу. Також бездротові моделі мають вбудований тампер. Він призначений для захисту пристрою від самовільного зняття та блокує клавіатуру в цілому. При спробі зриву обладнання спрацьовує сигналізація.

Крім того, бездротова модель оснащена внутрішнім акумулятором. Максимальна відстань до центрального блоку повинна складати не більше 300 метрів (за умов прямої видимості). Також більшість моделей оснащені антивандальним захистом. При спробі злому активується сигнал тривоги.

Ще одна важлива перевага бездротових клавіатур полягає в простоті встановлення. Для монтажу та налаштування не потрібні спеціальні навички. 

Також кожна модель має систему спеціального сповіщення про низький заряд батареї. Це дозволяє вчасно вжити необхідних заходів. 

Переваги покупки в Look House

Інтернет-магазин пропонує широкий асортимент клавіатур для систем безпеки. Всі вони володіють необхідними для роботи параметрами. Кожна модель має сертифікати якості, що свідчить про відсутність підробок. При цьому вартість клавіатури для охоронної системи залишається прийнятною для покупців.

Якщо у вас виникають питання під час вибору оптимального варіанту, менеджери інтернет-магазину завжди готові прийти на допомогу. Вони обов’язково враховують уподобання клієнта та характеристики окремих моделей клавіатур. 

Доставка замовлень здійснюється по всій території України та триває від одного до трьох днів.

Вгору