Ajax - нова ера безпровідних систем охорони з унікальними можливостями. Синхронізоване обладнання включає різного роду датчики, комбіновані їх варіанти, які взаємно доповнюють функціонал один одного, примножуючи можливості охоронного контуру.

Навіщо підключати систему до пульту охорони

Багатофункціональний комплекс Ajax ніколи не дрімає, і готовий менш ніж за секунду повідомити про виниклу загрозу. Це може бути не тільки несанкціоноване проникнення, але і пожежа, затоплення, підвищений рівень вуглекислого газу. Власник об'єкту, що охороняється не завжди може швидко прибути на місце, отримавши сигнал, а ось фахівці охорони моментально відреагують на заклик системи безпеки.

Принцип роботи системи

Правильно встановлені сенсори - основне завдання. За вхідними дверима ідеально буде стежити датчик відкриття. Такі ж пристрої актуальні і для вікон, якщо вони розташовані недалеко від землі, під'їзної козирка, декоративного карниза і т.д. Далі стежити за порядком повинні девайси, що реагують на рух. Їх монтують по ймовірному маршруту зловмисника. Датчики протікання необхідно кріпити в безпосередній близькості від водяних, каналізаційних стояків та далі по темі.

Передача сигналу на контрольну панель може виконуватися по кабельних каналах і за допомогою бездротових технологій. Пульт же охорони являє собою комп'ютер зі спеціально завантаженими програмами, що відстежують поведінку датчиків на об'єкті, що охороняється, намагаються встановити зв'язок з господарем приміщення, а відповідальний персонал реагує на ситуацію.

Як придбати систему

Зв'яжіться з експертами спеціалізованого магазину Look House, і отримаєте детальну безкоштовну консультацію по всьому устаткуванню Ajax, а також варіанти підключення до пультової охорони.