Системи моніторингу території житлового комплексу організовують, спираючись на поставлені цілі і завдання з урахуванням його особливостей. На чолі проекту повинна стояти безпека власників багатоповерхівок і їх близьких. Оптимальний варіант вирішення даного питання - загальна система відеоспостереження з розташуванням камер стеження всередині будівель і на прибудинковій території.

Особливості проектування

Займатися створенням охоронного контуру ЖК неодмінно повинні фахівці, які грамотно розрахують необхідну кількість відеодевайсів, визначають відповідні параметри для оптимальної дистанції фокуса з кутом огляду, встановлять найбільш підходящі місця для монтажу високотехнологічних модулів. Після монтажних робіт перевіряють настройки, роботу мережевих вузлів і програмного забезпечення, передають систему службі охорони.

Де можна комплексно замовити проект?

У компанії Look House, що реалізує обладнання, комплектуючі, аксесуари для створення охоронних контурів, точок доступу, моніторингу об'єктів, працюють фахівці, що мають багатий досвід у виконанні подібних проектів різного ступеня складності. Будемо раді допомогти з вибором устаткування, що підходить саме для вашого ЖК. Чи готові розробити і втілити в життя план створення вашої зони безпеки?