Відеодомофон давно перестав бути елементом розкоші і чогось недоступного. Це багатофункціональний пристрій на даний момент є зручним, корисним і доступним пристосуванням. Стандартні системи комплектуються багатофункціональної панеллю з сенсорним монітором, електроакустичним приладом, мікрофоном і монтуються всередині будівлі, а також викличний панеллю з мікрофоном, невеликою камерою і кнопкою виклику, які розташовуються на вході в будинок.

Деякі моделі домофонів комплектуються додатковими модулями оперативної пам'яті, системою відеозапису і відеосерверамі, слотами для установки додаткових викличних панелей і телефонних трубок, що забезпечує високу інформатівность.Спеціалісти Look House підготували для Вас рейтинг популярних моделей відеодомофонів в 2020 році.

10 кращих видеодомофонов брендів Dahua і Hikvision в 2020 році

У світі відеоспостереження найвідомішими брендами вважаються китайські бренди Dahua і Hikvision, які спеціалізуються на виробництві IP видеодомофонов преміум-сегмента. Подібні системи встановлюють в приватних будинках, заміських котеджах, офісних приміщеннях і елітних багатоквартирних будинках.
Щоб відібрати гідних лідерів для списку, експерти Look House проаналізували попит, визначили найбільш затребувані моделі. Рейтинг представлений наступними високоточними сучасними моделями:

 • Dahua DH-VTH5221DW-C.
 • Hikvision DS-KH6310-W.
 • Dahua DH-VTH1550CHW-2.
 • Dahua DH-VTH1660CH.
 • Hikvision DS-KH8300-T.
 • Dahua DHI-VTS5240B.
 • Dahua DH-VTH1560BW.
 • Hikvision DS-KH8300-T.
 • Hikvision DS-KIS203.
 • Hikvision DS-KH2200.

Всі перераховані вище технічні пристрої використовують ультрасучасні інженерні рішення. Вони мають кольоровий TFT LCD екран від семи дюймів, функцію шумо- і ехоподавління, бездротовий модуль Wi-Fi, інтерфейс Ethernet і підтримують підключення до восьми тривожних датчиків.

Технічні можливості та функціонал деяких моделей

В інтернет магазині Look House можна швидко і легко підібрати відповідний IP домофон, який відповідає всім запитам. Перелічимо основні конкурентні переваги даних систем безпеки:

 1. Dahua DH-VTH1550CHW-2 працює на системі LINUX, має можливість інтеграції з телефонною книгою.
 2. Hikvision DS-KH2220-S оснащений кольоровим TFT LCD дисплеєм і чотирьох провідним інтерфейсом.
 3. Dahua DH-VTH5221DW - двоканальний, підтримує до шести тривожних входів і 1 вихід.
 4. Dahua DH-VTH1660CH має кольоровий 10.2 "TFT монітор, підтримує протокол TCP / IP.
 5. Hikvision DS-KH8350-WTE1 привертає увагу ультратонким дизайном 8,6 мм, працює на відеокодеку Н.264.
 6. Dahua DHI-VTS5240B є повноцінною системою відеоспостереження з телефонною трубкою, працює на ОС Android 4.4.
 7. Dahua DHI-VTH2421FB доступний широкому колу споживачів, вдало поєднує в собі низьку ціну і гідну якість виконання.
 8. Dahua DH-VTH5241DW - мережевий відеореєстратор з можливістю віддаленого управління.
 9. Hikvision DS-KH6210-L - простий дизайн, надійна якість, підтримка більшості мережевих протоколів.
 10. Hikvision DS-KH6320-WTE1 - віддалене управління з телефону / планшета за допомогою спеціальної програми, підтримує до 34 викличних панелей.

Всі моделі розроблені відповідно до строгих для вимог користувачів. Вони мають велику кількість додаткових функцій, можуть працювати з декількома моніторами, відеокамерами, викличними панелями одночасно. Більшість пристроїв можуть переадресовувати вхідні дзвінки на телефон власника і передавати відеозапис при спрацьовуванні детектора руху.

Який відеодомофон вибрати для домашнього використання?

Питання безпеки стоїть гостро в сучасному світі, тому економити на цьому не варто. Представлені бренди заслужили довіру користувачів за рахунок своєї високої якості і надійності. Який комплект краще вибрати для будинку вирішується індивідуально з урахуванням фінансових можливостей, потреб і побажань замовника. Сподіваємося, що представлений рейтинг і технічні характеристики допоможуть зробити вам правильний вибір.