Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Добавьте товары в желания
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 09:00–15:00

Нд: вихідний день

0
Мій кошик

Аксесуари для охоронних систем

Аксесуари для охоронних систем

Якщо раніше повну захищеність приміщення гарантувало встановлення броньованих дверей, то зараз є більш ефективне рішення — охоронна система. Саме цей вид обладнання здатен впоратися зі своєю головною функцією, передаючи сповіщення на смартфон. Але встановлення сигналізації буде малоефективним, якщо монтаж було здійснено неправильно або з численними порушеннями технології.

Саме тому потрібно потурбуватися про наявність аксесуарів для охоронних систем. Вони стануть справжніми помічниками під час встановлення охоронної чи екстреної сигналізації. Інтернет-магазин Look House пропонує якісні аксесуари для систем безпеки. Вони гарантують максимально швидке та ефективне встановлення сигналізації в житловому, офісному чи комерційному приміщенні в Україні. 

Які аксесуари для охоронних систем варто придбати?

Охоронні системи — це набір пристроїв, які сповіщають про надзвичайну ситуацію: несанкціоноване проникнення на територію об’єкту чи пошкодження майна. Також є сигналізації, які ідентифікують задимлення чи витік газу. 

Такі комплексні рішення складаються з декількох частин:

  • модулів — вони зчитують найменші зміни, що відбуваються на об’єкті під охороною;

  • центрального блоку керування — він передає всі дані на датчик. Також шини керування забезпечують стабільність роботи та можливість подальших розширень системи;

  • акумулятори — важливий елемент для роботи дротових і бездротових систем;

  • прилади сповіщення про небезпеку;

  • блока живлення, який забезпечує безперебійну роботу системи. 

Це головні елементи, які потрібні для роботи охоронних систем. Але також необхідно додатково придбати аксесуари, які покращать точність роботи:

  1. Контроллер (радіо-брелок). Цей пристрій дозволяє підтримувати зв’язок із охоронною системою. Дистанційне керування контролером дозволяє змінювати режими роботи автоматизованої сигналізації. Також пульт можна використовувати у якості тривожної кнопки.

  2. Тестер. Це найважливіший елемент для якісного монтажу та налаштування охоронної системи. Він дозволяє перевірити працездатність дротових та бездротових елементів. 

  3. Клавіатура. З її допомогою відбувається загальне керування системою. 

Також у каталозі інтернет-магазину Look House можна знайти кришки для обладнання, кронштейни та інші комплектуючі з низькою вартістю. Вони покращують ефективність роботи сигналізації.

Переваги покупки в Look House

Якщо потрібно зробити керування охоронною системою максимально простим, слід купити необхідні аксесуари. В асортименті доступні пристрої від провідних світових брендів. Всі моделі мають сертифікати якості.

Якщо виникли проблеми при виборі оптимального рішення для збільшення можливостей охоронної системи, персонал інтернет-магазину завжди радий допомогти. Працівники враховують особисті цілі та особливості окремих видів сигналізації з низькою вартістю. Доставка замовлень здійснюється по всій території України.

Вгору