Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Добавьте товары в желания
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 09:00–15:00

Нд: вихідний день

0
Мій кошик

Сирена

Сирена — це важливий пристрій в загальній системі оповіщення. Вона забезпечує надійне збереження не лише майна (захисту від грабіжників), але й життя (оповіщення про задимлення чи пожежу). Тому сирени встановлюють в житлових, комерційних та офісних приміщеннях. 

Статистика показує, що більше 75% грабіжників відмовляються грабувати квартиру та захочуть скоріше з неї забратися, якщо в ній спрацьовує охоронна система.

Як уникнути небезпеки: використання світлозвукового сповіщення

Звучання тривожного сигналу для привертання уваги оточуючих традиційно асоціюється зі специфічним звуком. Почувши його, люди починають залишати приміщення (наприклад, під час пожежі). Перелік функцій сирени для сигналізації доповнюється світловим оповіщенням. Такі пристрої виконують такі важливі функції:

  • психологічну функцію — при спробі несанкціонованого проникнення на об'єкт звук занурює порушника у стан паніки;

  • інформаційну функцію — в разі виникнення пожежної ситуації завдання сигналу сирени зводиться до оповіщення про існуючу небезпеку;

  • функцію тривожного сповіщення для залучення уваги з боку оточуючих.

Серед сигнальних пристроїв виділяють звукову та світлозвукову групу (для створення візуальних ефектів прилад має вбудовані світлодіоди). Принцип дії будь-якої сирени дуже простий, але в той же час ефективний. При спрацюванні сигналізації пристрій видає пронизливий звук (або звукові та світлові ефекти у випадку світлозвукового способу сповіщення), що змушує зловмисника панікувати.

Інструкція з використання сирен

Сповіщувачі світлозвукової дії добре зарекомендували себе на українському ринку охоронних товарів. Їх можна встановлювати як всередині об'єкту, що охороняється, так і назовні. Такий сповіщувач подає світлові та звукові сигнали в системах охоронної та пожежної сигналізації. 

З його переваг варто виділити низьку вартість, надійність, високу гучність тривожного сигналу та міцний корпус, який найчастіше виготовляють із пластику. Таку сирену можна встановити на вулиці, оскільки корпус не страждає від впливу вологи та не покривається іржею. Клієнти, які купили такий вуличний сповіщувач в нашому магазині, вже змогли відчути ці переваги.

Світлозвукові модулі підключають до центрального блоку керування. Таким чином, сповіщувач стає однією зі складових охоронної та екстреної сигналізації.

Переваги покупки в Look House

Інтернет-магазин Look House пропонує вам різні моделі сирен для сигналізації від добре зарекомендували себе відомих брендів. Ми пропонуємо широкий вибір охоронних товарів чудової якості за найнижчою вартістю. Серед асортименту ви підберете як найпростіший охоронний сповіщувач, так і більш дорогий пристрій для сигналізації.

Звернувшись до нас, можна бути впевненим у надійності охоронної системи Вашого житла, підприємства чи офісу. Інтернет-магазин організовує доставку обраного товару по всій території України.

Вгору