Інтернет-магазин Look House займається продажем всього спектру охоронного обладнання для житлових, промислових, торгових, розважальних об'єктів будь-якої складності. Серед широкого асортименту представлені провідні бренди Dahua, Hikvision, Atis, Tecsar, AJAX, а також багато інших, що є лідерами ринку.

Переваги роботи з нашою компанією:

1. Індивідуальний підхід до кожного з клієнтів.

Вас обслуговують не просто оператори call-центру, а фахові менеджери з величезним досвідом монтажу та налаштування всього представленого обладнання. Цей факт дозволяє нашій компанії запропонувати саме те обладнання і витратні матеріали, які ідеально підійдуть для конкретно Вашої задачі.

2. Широкий асортимент товарів.

У наc Ви можете придбати як один перехідник, так і повний комплекс охоронних систем та систем безпеки з усіма розхідними матеріалами та аксесуарами. Ми постійно працюєм над розширенням асортименту для того, щоб клієнти економили свій час та купували все в одному місці за доступними цінами.

3. Гарантія та обмін, які дійсно працюють.

Наш магазин повністю забезпечує гарантійні зобов'язання постачальника та виробника, а також здійснює обмін товарів та матеріалів згідно чинного законодавства України. Кожна покупка супроводжується випискою всього пакету необхідних документів - рухунок-фактура, видаткова накладна, гарантійний талон, фіскальний та товарний чеки.

4. Стабільність та відповідність ціни.

В нашому інтернет-магазині всі ціни зазначено в національній грошовій одиниці без прив'язки до курсу міжнародних валют. Це значить, що нестабільність курсу валют не вплине на формування ціни, яку Ви сплачуєте.

5. Шопінг, що доступний для кожного клієнта.

Завдяки гнучкій системі знижок Ви завжди зможете з відчутною економією придбати товари в нашому магазині. Хочете дешевше? Телефонуйте і менеджер нашого магазину зробить Вам індивідуальну знижку!!!

Юридичні реквізити інтернет-магазину lookhouse.com.ua:

Фізична особа-підприємець Грозовський Борис Миколайович, ІПН 3185103338, не платник ПДВ,

юридична адреса: 59000, м. Сторожинець, вул. І.Мазепи, 8, Чернівецької області,

фактична адреса: 59000, м. Сторожинець, вул. Ю.Федьковича, 1, офіс 25, Чернівецької області, 

р/р UA163562820000026009051509698 в ПАТ ЧЕРНІВЕЦЬКА ФІЛІЯ ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК", МФО 356282