Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Добавьте товары в желания
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 09:00–15:00

Нд: вихідний день

0
Мій кошик

Сигналізація AJAX

Найголовнішою функцією усіх захисних систем є миттєве реагування на різні загрози та запобігання їх виникненню в майбутньому. Усю роботу виконують датчики руху, світла, детектори диму та інші важливі пристрої. В цьому можуть допомогти системи бездротової сигналізації. Усі сигнали передаются через GSM-зв’язок чи Інтернет. 

На ринку можна знайти багато подібних пристроїв. При цьому є вибір як серед окремих сигнальних пристроїв, так і серед готових безпровідних сигналізацій. Інтернет-магазин Look House виступає як надійний постачальник з найкращою продукцією в Україні. 

Безпровідна сигналізація Ajax — краще рішення для надійної охорони будинку чи офісу. Система безпеки за своїми характеристиками не має аналогів на ринку.  

Багатофункціональний захист будинку: бездротова сигналізація Ajax

Бездротова сигналізація Ajax — багатопрофільна система охорони, яка здійснює автоматизований контроль на об’єктах. Встановивши таку систему вдома, на складських чи промислових об’єктах, клієнт отримує гарантію надійного захисту та можливість контролю.

Її монтаж здійснюється швидко та не потребує ремонту в приміщеннях. Покупець не витратить багато коштів на встановлення та налаштування системи з кращими характеристиками.

Важливим фактором під час купівлі є те, що бездротова сигналізація Ajax призначена для самостійного встановлення. При цьому можна обійтись без використання масивних дротів. Після проведенного монтажу господарю залишається запустити роботу датчиків.

Бездротова сигналізація Ajax складається з наступних важливих елементів:

 • приймачі;

 • датчики руху;

 • датчики, які реагують на відкриття дверей;

 • датчики, які фіксують розбиття скла;

 • детектори диму;

 • комбіновані датчики, які запобігають декільком проблемам одразу;

 • центральний блок;

 • сирена;

 • клавіатура;

 • пристрої керування;

 • блок живлення;

 • резервне живлення;

 • GSM-антена.

Монтаж охоронної системи починається з центрального блоку та приймача сигналів. Тільки після цього спеціалісти підключають всі види датчиків. Останнім монтується блок живлення всієї системи.

Після купівлі бездротової сигналізації користувачам не потрібно самостійно шукати та докуповувати програмне забезпечення. Весь необхідний софт буде в комплекті з системою. За бажання можна придбати резервні елементи.

Як використовувати сигналізацію Ajax

Бездротова сигналізація Ajax дозволяє керувати роботою одразу кількох встановлених датчиків. Це можна робити за допомогою брелків, що під’єднуються до системи, або через смартфон.

Спеціальна програма дозволяє обирати різні сценарії реагування у тій чи іншій ситуації. Також можна встановити й інші детектори.

За умов прямої видимості максимальна відстань між блоком та датчиками має бути не більше ніж 500 метрів. Ця відстань забезпечується без встановлення підсилювачів сигналів.

Датчики постійно передають сигнал на центральний блок. Якщо датчик зламався, або його вкрали, господар зможе швидко вжити необхідних заходів.

Інтернет-магазин Look House пропонує надійне охоронне устаткування для безпровідної системи GSM, а також готові комплекти Ajax для самостійного монтажу. Ціна в Україні залежить від комплектації.

Вгору