Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 09:00–15:00

Нд: вихідний день

0
Мій кошик

Відеокамери — Dahua

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Неможливо забезпечити гідну охорону території без надійної системи відеоспостереження. Для моніторингу використовується значний асортимент обладнання: внутрішнього, зовнішнього, із записом, з вай-фай підключенням для передачі даних. Моделі відрізняються технічними особливостями обробки зображення і передачі сигналу.

Відеокамери Dahua

Камери Dahua - це обладнання китайського виробництва, призначене для організації системи відеоспостереження у приватних будинках, офісах, на промислових та торгових об'єктах. 

Продукцію легко встановлювати, налаштовувати та використовувати. Вона оснащена сучасним програмним забезпеченням, що спрощує її синхронізацію з іншими приладами відеоспостереження, має різноманітний зовнішній вигляд, пропонуються купольні та циліндричні моделі.

Види систем відеоспостереження Dahua

До продукції виробника належать:

 • відеокамери IP і HD-CVI із Wi-fi підключенням; 
 • відеосервери; 
 • відеореєстратори; 
 • домофонія;
 • блоки живлення;
 • системи контролю доступу;
 • аксесуари. 

IP камери відеоспостереження характеризуються незначним рівнем енергоспоживання. Сучасні пристрої мають додаткові функції: динаміки, вмонтований мікрофон, детектори руху, а також можливість підключення спеціальних датчиків. Камери застосовуються для переобладнання та формування IP відеоспостереження. 

Відеодомофони - це проста система відеоспостереження, обладнана переговорним пристроєм, передача даних з нього ведеться на мобільний пристрій користувача або транслюється через вай-фай.

Серед продукції компанії вирізняють наступні типи техніки:

 • зовнішні камери спостереження (поворотні та стаціонарні); 
 • камери облаштовані системою відеоаналітики; 
 • внутрішні поворотні, циліндричні та купольні камери для приміщень, а також муляжі
 • камери з розширенням більше 4К, та моделі облаштовані об'єктивом «риб'яче око». 

Зовнішні прилади можуть бути стаціонарними та поворотними, із записом, з вмонтованою системою Wi-fi.

Критерії вибору відеокамери Dahua

Обираючи відеокамеру виробника Dahua для охорони об'єкта необхідно звернути увагу на кілька основних параметрів. Перш за все це характеристики корпусу, якщо пристрій буде розташований на вулиці, необхідно щоб він був обладнаний системою підігріву, та при необхідності антивандальною системою захисту. 

Різний кут огляду, панорамний, напів панорамний або портретний забезпечує різну чіткість зображення. Його слід обирати в залежності від потреб та місця розташування пристрою. Для досягнення високої чіткості зображення потрібно вибирати об'єктив з широким кутом огляду.

Чутливість техніки вибирається ґрунтуючись на рівні освітлення в тому місці де ведеться нагляд. 

Чому варто купувати на сайті lookhouse.com.ua

Інтернет-магазин Look House пропонує значний асортимент систем відеоспостереження та систем контролю доступу високої якості в Україні. Переглянути ціну та замовити продукцію можна на сайті інтернет-магазину. Вартість товару є фіксованою.

Основними перевагами співпраці з компанією Look House являються система знижок, індивідуальний підхід до кожного замовлення та стабільний рівень цін. 

Вартість продукції повністю відповідає якості. На весь асортимент продукції, яку можна купити та замовити на сайті, розповсюджується гарантія. Товар доставляється по всій території України.

Вгору