Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 09:00–15:00

Нд: вихідний день

0
Мій кошик

Зовнішні відеокамери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

В залежності від місця установки, камери відеоспостереження можна розділити на два основні типи: внутрішні та зовнішні. Вимоги до перших звичайно будуть більші, оскільки вони повинні працювати у більш суворих умовах.

Відмінності камер зовнішнього та внутрішнього спостереження

Відеокамери зовнішнього спостереження мають бути облаштовані системою захисту від вологи, потрапляння пилу та підігрівом для забезпечення оптимальної роботи в умовах низьких температур. Найбільш чутливими до температурних перепадів являються IP камери. Також камери можна підключити до сигналізацій AJAX.

Обираючи зовнішні камеринеобхідно враховувати всі негативні зовнішні впливи, такі як:

  • погодні умови; 
  • механічні пошкодження. 

Механічні пошкодження можуть бути нанесені падаючим снігом або бурульками. Крім того не слід забувати і про антивандальну систему захисту вуличної техніки.

Під час встановлення аналогові камери потребують менше часу на монтаж ніж цифрові, оскільки для встановлення сполучних ліній необхідно застосовувати додаткове обладнання.

Для внутрішнього типу відеокамер не потрібне встановлення додаткових функцій підігріву або охолодження. Виділяють декілька видів внутрішніх камер:

  • купольні (поворотні); 
  • циліндричні; 
  • кубічні; 
  • безкорпусні. 

Сьогодні популярності набирають мініатюрні пристрої, оскільки їх можна охайно вписати в інтер'єр приміщення, при облаштуванні систем відеоспостереження. Завдяки об'єктиву з широким кутом огляду забезпечується висока якість зображення.

Камери зовнішнього спостереження

Прилади зовнішнього відеоспостереження умовно можна розділити на дві категорії: аналогові та цифрові. Аналогові пристрої простіші у монтажі.

Для захисту обладнання можна замовити моделі з незйомним кожухом, що забезпечує захист та зменшує розмір камери. Також деякі вуличні моделі облаштовуються об'єктивом з широким кутом огляду та інфрачервоною підсвіткою, що дозволяє отримати чітке зображення навіть при недостатньому освітленні. В залежності від потреб, пристрій може бути кольоровим або працювати у режимі день - ніч. 

Для забезпечення кращого обзору, камеру можна встановити на будинок на спеціальному пристрої, що перетворить стаціонарну модель у поворотну. Зміна кута зйомки може проводитись вертикально чи горизонтально.

Чому варто купувати на сайті lookhouse.com.ua

Інтернет-магазин Look House співпрацює з перевіреними вітчизняними та закордонними виробниками систем відеоспостереження та систем контролю доступу, що дозволяє запропонувати покупцям широкий асортимент товару високої якості за вигідною ціною в Україні.

Основними перевагами співпраці з інтернет-магазином Look House являється політика гнучкого ціноутворення, індивідуальний підхід до замовника, надання персональних знижок, фіксована вартість продукції.

Зручно замовити, купити та оплатити продукцію можна на сайті компанії. На весь асортимент продукції надається гарантія. Вартість товару стабільно тримається на конкурентоспроможному рівні, доставка виконується по всій території України.

Вгору