Для водія великогабаритного авто часто закритий огляд того, що відбувається за кузовом або безпосередньо на ньому, що створює сприятливі умови для зловмисників, що «поклали око» на товари, що ресурси. Іноді «сліпа зона» є причиною аварійних ситуацій та трагічних подій. Сучасні технології дозволили змінити становище на краще, забезпечивши надійність і безпеку треку і вантажу за допомогою установки відеоспостереження для вантажного транспорту.

Принцип дії

Комплект системи включає в себе:

  • відеореєстратор;
  • камери для зйомки;
  • монітор.

Відеотехніка кріпляться по обидва боки від фури, попереду і позаду транспортного засобу або, за бажанням, на даху кабіни. Сигнал, що передає зображення з усіх відеомодуля, надходить на монітор біля водія.

Де замовити відповідну систему

Співробітники магазину Look House з багаторічним стажем роботи в сфері організації охоронних контурів для об'єктів різного рівня складності допоможуть підібрати підходяще саме вам відеообладнання з урахуванням необхідних вимог і фінансових можливостей. Ви можете купити у нас як вподобану камеру в єдиному екземплярі, так і оптом або в комплекті з витратними матеріалами.